Hizmetlerimiz

Sosyal Şirket Kurumsal Danışmanlık

Sosyal Şirket Kurumsal Danışmanlık

Giderek artan rekabetçi koşulların işletmelerinizi hangi boyutlarda etkilediğini biliyor, rakipleriniz karşısında daha güçlü olabilmeniz için müşterilerimize;

  • Devlet Destekleri ve Teşvikleri; Çeşitli kamu kuruluşları tarafından , şirketlerin ticari hayatta uzun ömürlü olabilmeleri, rekabet şartlarına uyum sağlayabilmeleri ve kurumsallaşmaları için verilen destek ve teşvikler konusunda uzman danışmanlık.
  • Belgelendirme Danışmanlığı; Şirketinizin müşterilerine sunduğu hizmetlerin kalitesini ve yaptığınız işlerde yetkinliğinizi belgelendirmek konusunda verilen danışmanlık.
  • Muhasebe Sistemleri; Firmanızın geleceğini ve vereceğiniz kararlarda hatalardan bulunmamak için aktif olarak raporlanabilir verilere ihtiyacınız olacaktır. Şirketinizin bütün departmanlarının birbirine entegre ve uyum içinde bir muhasebe sistemine sahip olabilmesi için uzman danışmanlık,
  • Yönetim Danışmanlığı; Firmanızın kişiliğini yansıtacak kurumsal bir kimliğe sahip olması konusunda danışmanlık,

konularında hizmet veriyoruz.

Bu konular hakkında daha ayrıntılı bilgiye sağ bölümde bulunan konu başlıklarından ulaşabilir ya da iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

[yukarı]

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir