Portekiz Şirket Kuruluşu

Portekiz Şirket Kuruluşu

Portekiz Şirket Kuruluşu

Portekiz Şirket Kuruluşu konusunda firmamız kuruluş aşamasında ve eğer ihracat planınız varsa kuruluş sonrası kira giderleriniz ve reklam giderlerinizin ihracat destekleri kapsamında geri ödemesiz olarak geri alınması konusunda danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Şirketimiz Portekiz ve diğer ülkelerde bulunan çözüm ortakları aracılığı ile size vergisel ve hukuksal açıdan en uygun çözümleri sunmaktadır. Şirket bünyemizde bulunan şirket kuruluşu ve uluslararası vergilendirme konusunda uzman mali müşavirler ile sizlere kuruluş işlemlerinin Türkiye ayağında da yardımcı olacaklardır.

İhracat planlarınız varsa ya da Türkiye’de bulunan şirketinizin Portekiz Şube açmak istiyorsanız; bu konuda işlemlere başlamadan önce lütfen bizimle iletişime geçiniz. Çifte vergilendirme konularında ve teşvik konularında şirketin ya da şubenin açılışından önce yapılması gerekli işlemler mevcuttur.

Portekiz çifte vergilendirme, Portekiz kurumlar vergisi oranı, Portekiz gelir vergisi oranı konularında sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sunacağımız Hizmetler;

  • Portekiz Şirket Kuruluşu Danışmanlığı
  • Portekiz Kira Desteği Danışmanlığı
  • Portekiz Tanıtım ve Reklam Desteği Danışmanlığı
  • Portekiz Marka Tescil Desteği Danışmanlığı
  • Portekiz Fuar Katışım Desteği Danışmanlığı