Limited Şirket Kuruluşu

Limited Şirket Kuruluşu Maliyeti

Limited Şirket Kuruluş Maliyeti;

Limited şirket kuruluş maliyeti yapacağınız işin mahiyetine, ortak sayısına, kira kontratınızın tutarına ve kefilli olup olmamasına, sermaye tutarına göre değişmektedir.

2015 yılı için 2 ortaklı limited şirket kuruluşu ortalama 3.000 – 3,500 TL civarı bir maliyeti bulmaktadır. Bu bedelin içerisinde noter masrafları, ticaret odası tescil masrafları, açılış zorunlu defter onay masrafları ve mali müşavir hizmet bedeli vardır.

Tam olarak bir maliyet hesaplayabilmek için lütfen aşağıdaki bilgileri muhasebe@sosyalsirket.com.tr mail adresinden bize iletiniz.

  • Ortak Sayısı ( Yabancı Ortak Varsa Ayrıca Belirtiniz.)
  • Müdür Sayısı
  • Yapılacak İşler
  • Kira Kontratı Tutarı ve Varsa Kefil Sayısı

Mailiniz elimize ulaştıktan sonra kısa bir sürede inceleme yapılıp geri dönüş yapılacaktır.

Şirket Kuruluşu

Şirket Kuruluşu

Şirket Kuruluşu konusunda konusunda uzman Mali Müşavir kadromuz ile yatırımlarınız için hukuksal ve vergisel açıdan en uygun kuruluş türü ile şirket kuruluşunuz gerçekleştirilir.

Konularında resmi kurumlara yapılacak başvurular için gerekli evrakların tanzimi, başvuru işlemlerinin takibi işlemleri hizmet kapsamımızdadır.

Şahıs şirketleri ve sermaye şirketlerinin kuruluş masrafları KOSGEB tarafından geri ödemesiz olarak desteklenmektedir. Uzman Mali Müşavir kadromuz şirket kuruluş aşamasında ve öncesinde firmanızın KOSGEB Şirket Kuruluş Desteği’nden ( Girişimcilik Desteği ) faydalanabilmesi için gerekli konularda da danışmanlık sağlamaktadır.